Autocar Autorent rendiautod

Pakume mõistliku hinnaga erinevaid rendisõidukeid Tallinnas. Vali välja sobiv sõiduk ja broneeri kohe Internetis!

Sõiduki broneerimine

Vali sobivad lisateenused ja kontrolli üle kõik andmed ning broneeri sõiduk Internetist!

Autocar Autorent tänab Teid broneeringu eest!

Broneeringuandmed saadeti sulle mailile!

9 kohalise väikebussi rent reisimiseks Eestis või Euroopas. Bussi saab suurepäraselt laenutada meie juurest ise seltskonnaga sõitmiseks. Rendibussiga sõitmiseks piisab autojuhil B-kategooria juhilubadest. Lisateenusena pakub OÜ Autocar autorent väikebussi renditeenus koos juhiga. Bussi rent koos meie juhiga palume ette broneerida vähemalt 2 tööpäeva. Meie bussidest saab valida uued ja suure pakiruumiga Renault Trafic 9 kohalised bussid ja mugavad Mercedes-Benz rendibuss. Asume Tallinna lennujaama lähedal, Keevise tn 4a, Tallinn. Broneeri väikebusside rent sellelt lehelt või helista kohe mob: 53869827

autocar autorent golf

Vajad head ja soodsat rendiautot?

BRONEERI AUTORENT
kaubikute

KAUBIKU rent alates 49.-

BRONEERI KAUBIK
autocar.ee bussirent

VÄIKEBUSSI rent alates 59.-

BRONEERI VÄIKEBUSS

autorent


Aitäh!

3 põhjust, miks Autocar Autorent:

yks

Suur valik rendisõidukeid.

Uued Mercedes-Bens ja Renault Trafic rendibussid

rendiauto põhjus

Hea asukoht.

Asume Tallinna lennujaama lähedal Keevise 4.

kolm

Säästa raha!

Autorent Tallinnas al. € 15 eur/päev.

 • “Olen rentinud Autocarist kahel korral väikebussi, eelmisel suvel ja sellel aastal märtsis. Mõlemal korral võtsin ette päris pikad reisid. Autocari puhul meeldib see, et saad seda, mida on lubatud ja võid kindel olla et sõidukid peavad ka vastu. Hinnapakkumises lubati uut bussi, milles on LCD televiisor ja nii oligi! Kollektiiv on ka väga sõbralik ja vastutulelik, kasutan ka edaspidi nende teenuseid.”

  – EstoniaMeelis Enden, Metran Reisid OÜ

 • “Väga meeldiva ja paindliku teenindusega autorent Tallinnas. Võimalik sõita ka sellistesse maadesse nagu Rumeenia ja Moldova. Abistati bussi mõõtmisel ja anti häid soovitusi reisiks. Vajadusel rendin jälle sealt!”

  Silvi, Tallinn

 • “Parim Autocari juures on see, et ta asub lennujaamale lähedal. Lennukile tullakse vastu ja kui ilmneb mingeid probleeme, siis tegeletakse nendega kohe. Veel on hea, et kohapealt saab ka soodsalt laeunutada lasteistmeid.”

  Liina S

 • “Minu firma pakub majutusteenust ja mõnikord on vaja oma töösõitudeks rendiautot. Suuremate asjade veoks on ka kaubikud olemas. Esimest korda leidsin selle rendifirma juba 8…10 aastat tagasi.”

  – EstoniaD. Solovjov, Baltic Boutique Apartments